TOP 5: Najromantickejšie miesta na svadbu

Ak hľadáte ideálne romantické miesto pre vašu svadbu, tak ponúkame zoznam našich TOP 5: Najromantickejších miest na svadbu v okrese Pezinok.

1. Wiegerova vila

Wiegerovu vilu by sme mohli prirovnať k malému Provensálsku, ktoré je ukryté nad vinohradmi mesta Svätý Jur. Kúzlo krásnej kamenej vily dotvára jedinečné prostredie Malých Karpát. Čarovný interiér a exteriér splní požiadavky aj tých najnáročnejších a najromantickejších svadobčanov. Vysoké stropy dozdobené drevenými trámami, originálny vintage nábytok, to a ešte omnoho viac robí z tejto vilky našu voľbu číslo 1 :).

2. Neco estate winery (Modrý dom)

V srdci malebného mesta Modra sa vaším vysnívaným miestom na svadbu môže stať unikátny Modrý dom. Prepojenie historickej architektúry, vínnej pivničky a jemnej romantickej záhrady prináša neopakovateľný zážitok.

3. Šimák Zámok Pezinok (Palace art hotel)

Ak sa chcete v svadobný deň cítiť naozaj ako princezná a princ, tak svadba na zámku je tá správna voľba. Novozrekonštruovaný zámok ponúka honosné a luxusné prežitie svadobných chvíľ. Zlatá sála Kataríny Palffy sa pýši vysokým stropom, zlatou štukovou výzdobou a dvojposchodovým balkónom.

4. Vila Etelka

Vila Etelka, nachádzajúca sa v Modre – Harmónii, je opäť jedno z tých miest, ktoré dokáže vykúzliť naozaj romantickú atmosféru. Vila ponúka v letnom období možnosť usporiadať svadbu v krásnej záhrade a cez chladnejšie mesiace v Oblúkovej sále vínnej pivnice.

5. Starý dom – Vináreň u Ludvika

Modra je jednoducho ako stvorená na romantiku. Starý Dom nachádzajúci sa v centre mesta je skvelou voľbou na elegantnú svadbu s tradičným nádychom. Honosná sála L´amour s kamennými múrmi a drevenými doplnkami vo vás zanechá rozprávkový dojem.


Leave A Reply

Navigate