Program na víkend – 10.5. – 12.5

Prinášame opäť program na tento víkend. Dúfame, že nám počasie vydrží a vychutnáme si naozaj nabitý program plný piknikov, dobrého jedla a zábavy.

MODRANSKÝ PIKNIK 2019
Kde: Modra- Harmónia, lúka Otčenáška
Kedy: 11.5. 2019 od 13.00 do 21.00
Bližšie info: TU
Prenesme sa spolu do začiatku 20.storočia a zažime skutočný retro piknik. V noblesnom štýle, na voňavej lúke, v lone harmonickej prírody sa môžete nechať vtiahnuť do nálady slávneho letoviska Harmónia. Skvelú atmosféru budú dopĺňať swingové melódie. Tešiť sa môžete aj  na dobovú módnu prehliadku, zaujímavý program pre deti a samozrejme aj na chutné občerstvenie.


PIKNIK VO VINOHRADOCH
Kde: Pezinok, pri soche sv. Urbana a pri domčeku Celestín
Kedy: 11. 5. 2019 od 14.00 – 20.00
Bližšie info: TU
Spojenie krásnej malokarpatskej prírody a dobrého vína, to všetko zaručuje vinárske podujatie s názvom Piknik vo vinohradoch, ktoré organizuje Karpatská muška. Počasie snáď bude priať a naplno si vychutnáme lokálne vínka pod holým nebom. Pre milovníkov jedla sú pripravené samé lahôdky- divinový guľáš, syry, koláčiky. Nebude chýbať ani dobrá hudba a program pre najmenších.


BUDMERICKÁ FAZUĽOVICA A MALOKARPATSKÝ SLÁVIK
Kde: Kaštieľ Budmerice
Kedy: 11. 5. 2019 od 10.00 do 22.00
Bližšie info: TU
Aj tohtoročné finále Malokarpatského Slávika a súťaž vo varení najlepšiej fazuľovej polievky – Budmerická Fazuľovica sa uskutoční v areáli kaštieľa v Budmericiach. Pripravený je bohatý sprievodný program pre deti i dospelých. Príde aj Mafia Corner.


DEŇ BEZ BARIÉR- 3. ROČNÍK
Kde: Pezinok, ZŠ Fándlyho
Kedy: 11. 5 2019 od 10.00
Bližšie info: TU
Túto sobotu sa v areáli ZŠ Fándlyho uskutoční už 3. ročník podujatia Deň bez bariér. Pripravený je bohatý program- ukážky z činnosti mestskej polície a hasičov, súťaže, workshopy, hudobné  a tanečné vystúpenia. Čaká na vás aj občerstvenie a vystúpenie Lukáša Adamca.NOVÁ VÝSTAVA: DO DIVOČINY!+ KONCERTY LONGITAL A NOISECUT
Kde: Pezinok, Schaubmarov mlyn
Kedy: 12. 5. 2019 od 15.00 do 19.00
Bližšie info: TU
Druhá májová nedeľa bude patriť otvoreniu novej výstavy Do divočiny v koncepcii kurátorky Alexandry Tamásovej. Predstaví diela zo zbierky Slovenskej národnej galérie a práce súčasných autorov. Výstava sa otvára vo veľkom, čiže sú pripravené koncerty, program pre rodiny s deťmi a pochutnať si budete môcť na dobrom jedle a pití.

Bozinky.sk opäť navštívia vybrané podujatia  a prinesú vám zachytené najlepšie momentky.

Leave A Reply

Navigate