Program na víkend – 03.5-5.4.

Počasie nám tento víkend asi zrovna priať nebude. Aj napriek tomu sa však môžete tešiť na zaujímavé podujatia – napríklad hneď dve akcie na hrade Červený Kameň.  O program pre deti sa určite postarajú hasiči z Pezinka, ktorý na námestí chystajú pri príležitostí sviatku svätého Floriána parádny, akčný program 🙂 

VÍNA NA HRADE ČERVENÝ KAMEŇ
Kde: Pivnice hradu Červený Kameň
Kedy:4. 5. 2019 od 13.00 do 20.00
Víno a história patria jednoznačne k sebe, príďte sa o tom presvedčiť už túto sobotu na hrad Červený Kameň. Práve tu sa bude konať už IX. ročník podujatia Vína na hrade Červený Kameň. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru otvorených hradných pivníc doplnenú o vynikajúce vína až 38 vinárov z Malokarpatskej vínnej cesty. Pripravené bude samozrejme aj niečo na zahryznutie a káva z lokálnej pražiarne EBENICA. Tak na zdravie!


ČERVENOKAMENSKÉ REMESELNÉ TRHY
Kde: Nádvorie hradu Červený Kameň
Kedy: 4.5 – 5. 5 2019, od 9.00 do 17. 00
Máte radi trhy, remeselnícke a handmade výrobky? Ak áno, určite si nenechajte újsť Červenokamenské remeselné trhy, ktoré sa budú konať počas tohto víkendu na hradnom nádvorí. Viac ako päťdesiat remeselníkov a handmade tvorcov vám ponúkne svoje originálne výrobky úžitkového, ale aj dekoratívneho charakteru.


SPARTAN RACE
Kde: Areál Zdravia Rozálka Pezinok
Kedy: 4.5- 5. 5 2019
Sparťanský pretek sa po prvýkrát uskutoční aj v Pezinku. Všetci, ktorí milujú šport, výzvu a extrémy sú vítaní. V sobotu sa bude súťažiť v disciplíne SPARTAN SPRINT (trasa 5km a 20 prekážok) a v nedeľu v disciplíne SPARTAN SUPER (trasa 13 km a 25 prekážok). Okrem dospeláckych disciplín sa uskutočnia aj detské preteky SPARTAN KIDS. Bude to určite napínavé.


SVIATOK SV. FLORIÁNA V PEZINKU
Kde: Radničné námestie v Pezinku
Kedy: 5. 5 2019 od 14.30
Okresné riaditeľstvo Hasičského zboru v Pezinku, Dobrovoľný hasičský zbor Pezinok a Malokarpatské múzeum vás pozývajú na oslavy  patróna hasičov sv. Floriána. Dobrú atmosféru bude dopĺňať skupina Funny Felows. Najskôr sa uskutoční sprievod hasičskej techniky centrom mesta, neskôr ukážky hasičov, záchranárov a polície pre verejnosť a program sa ukončí prezentáciou v Malokarpatskom múzeu.


Bozinky.sk opäť navštívia vybrané podujatia  a prinesú vám zachytené najlepšie momentky.

Leave A Reply

Navigate